Hutchinson wybiera Singapore Component Solutions

hutchinson_singapore_component_solutions_aftermarket_mro

Firmy Singapore Component Solutions i Hutchinson podpisały porozumienie dotyczące rozwoju ich współpracy partnerskiej w regionie Azji i Pacyfiku.

Firma Hutchinson podpisała porozumienie z Singapore Component Solutions, spółką joint venture utworzoną przez Sabena technics i Air France Industries KLM Engineering & Maintenance, prowadzącą działalność w dziedzinie wsparcia dotyczącego komponentów, mające na celu nawiązanie współpracy w zakresie rozwoju ich oferty naprawy komponentów w regionie Azji i Pacyfiku. Dzięki tej współpracy firma Singapore Component Solutions zostanie wyznaczona jako jedyna zatwierdzona stacja naprawcza firmy Hutchinson w tym regionie.

Oba przedsiębiorstwa połączą swoje umiejętności, aby od początku 2021 r. móc proponować na rynku usługi MRO spółki Hutchinson o wysokiej wartości dodanej. Możliwości będą obejmować systemy izolacji drgań silników i jednostek APU, naprawy komponentów silnika, wnętrza kabiny oraz prace naprawcze dotyczące materiałów kompozytowych i konstrukcji.

„Jesteśmy dumni, że możemy udostępnić naszą wiedzę tak ważnemu producentowi wyposażenia, jak Hutchinson, umożliwiając obu firmom zapewnienie wspólnego rozwoju naszej sieci napraw i wykorzystanie zdolności, jakimi dysponujemy w Azji. Oczekujemy owocnej współpracy” – powiedział Thibaut Campion, Prezes Zarządu spółki Singapore Component Solutions.

„Jesteśmy zaszczyceni, mogąc nawiązać współpracę z SCS, firmą o tak dobrej reputacji na rynku części zamiennych. Partnerstwo to ma na celu intensyfikację naszej działalności w Azji, a co najważniejsze, umożliwienie naszym klientom korzystania ze wspólnej sieci napraw i zdolności remontowych w Azji. Jesteśmy przekonani, że to partnerstwo zakończy się wielkim sukcesem” – powiedział Norbert Langlois, Wiceprezes Wykonawczy firmy Hutchinson Aerospace Services.

hutchinson_singapore_component_solutions_aftermarket_mro