Szukasz pracy w branży motoryzacyjnej, lotniczej, obronnej lub przemysłowej?

 

Czy chcesz wyobrażać sobie, projektować i produkować rozwiązania w zakresie uszczelnień, systemów antywibracyjnych lub zarządzania transferem płynów, aby sprostać głównym wyzwaniom środowiskowym?

 

Hutchinson zaprasza Cię do pracy w centrum zrównoważonej, bezpieczniejszej i bezemisyjnej mobilności. Dołącz do nas i pokaż nam, co Cię motywuje.

Proces rekrutacji w Hutchinson

Proces rekrutacji w firmie Hutchinson jest szybki, przyjazny, precyzyjny i przejrzysty. Gwarantuje równe szanse bez bezpośredniej lub pośredniej dyskryminacji.

#1 Przesyłasz kandydaturę, odpowiadając na jedną z naszych ofert

Vous postulez à l’une de nos offres
 • Zapraszamy do składania aplikacji online. Nasze oferty pracy, staży i praktyk są dostępne na naszej stronie rekrutacyjnej.
 • Za pomocą dwóch kliknięć i aktualnego CV możesz stać się oficjalnym kandydatem do pracy w Hutchinson.

Zapoznaj się z naszymi ofertami pracy i staży

 

Vous postulez à l’une de nos offres

#2 Rozmawiamy przez telefon

Nous échangeons par téléphone
 • Po zweryfikowaniu Twojego profilu organizujemy pierwszą rozmowę telefoniczną z rekruterem, podczas której omawiamy Twoje doświadczenia, motywacje i szczegóły stanowiska.
 • Ta rozmowa będzie dla Ciebie okazją do zadawania pytań dotyczących stanowiska, metod zarządzania, możliwości rozwoju oraz potwierdzenia Twojej motywacji do kontynuowania procesu rekrutacyjnego w firmie Hutchinson.
 • Dla nas będzie to okazja do oceny Twoich umiejętności, wykształcenia i zatwierdzenia Twojej kandydatury.
Nous échangeons par téléphone

#3 Spotykamy się na rozmowie

Nous nous rencontrons lors d’un entretien
 • Po ustaleniu terminu rozmowy nadszedł czas, abyśmy się spotkali. 
 • Podczas tej wymiany zostaniesz poproszony o konkretne zilustrowanie swojej ścieżki zawodowej i osiągnięć oraz wyjaśnienie, w jaki sposób ten nowy etap będzie stanowić szansę dla Twojej kariery.
 • Dla Ciebie będzie to okazja do lepszego poznania Grupy i jej wartości, ale także spotkania przyszłego managera.
Nous nous rencontrons lors d’un entretien

#4 Podejmujemy decyzję o współpracy

On décide de collaborer
 • Twój sukces i rozwój to nasze priorytety!
 • Naszą współpracę rozpoczynamy zaraz po podpisaniu umowy, zanim faktycznie dołączysz do firmy Hutchinson. Zależy nam również na stworzeniu spersonalizowanego planu integracji, który pomoże Ci dowiedzieć się więcej o naszej kulturze, rynkach, technologiach i naszej organizacji.
 • Na tym etapie możesz także skorzystać z planu szkoleniowego powiązanego z zajmowanym stanowiskiem. Przez cały okres integracji zachęcamy do dzielenia się wrażeniami.
On décide de collaborer

Dołącz do nas, Twój sukces jest naszym sukcesem!

Rafif_Hariri

„Kandydaci mają oczekiwania i aspiracje związane z pogodzeniem życia zawodowego i prywatnego, satysfakcją z czasu i energii poświęconej na pracę, na rekreację, na życie rodzinne, ze znaczeniem ich misji i kulturą zarządzania. Słuchamy ich i odpowiadamy na wszystkie ich pytania z pełną przejrzystością i jasnością. Tylko w takich warunkach możemy zbudować trwałą relację opartą na zaufaniu”.

 

Rafif HARIRI, manager ds. pozyskiwania talentów w firmie